Svadba v splynutí s prírodou

Hlboko v horách pri Zlatých Moravciach, sa rozprestiera rezort Partizán. Zasadený v malebnej scenérii, je miestom priam stvoreným na na prežitie najkrajších okamihov života. Predstavte si svoj svadobný deň v lone panenskej prírody, ozdobený luxusom skutočnej nádhery, láskavého ticha a splnených želaní. Náš rezort premení váš sen o nezabudnuteľnej romanzike na skutočnosť.

Vyberte si jedinečné miesto pre svoju svadbu s príjemnou atmosférou, profesionálnym personálom a výnimočným svadobným jedálnym lístkom. 

Ponúkame Vám rôznorodé špeciality, aké si možno vybrať iba v našej reštaurácii. V reštaurácii Partizán sme hrdí na to, že ponúkame vybrané jedlá z výlučne čerstvého plemenného mäsa a používame pri úprave len tie najkvalitnejšie suroviny, získané od osvedčených domácich pestovateľov a chovateľov. Do všetkých jedál používame domáce suroviny od výrobcov z najbližšieho okolia.

Taktiež máme pre Vás pripravené exkluzívne apartmány a zľavnené ceny ubytovania pre svadobných hostí. 

 

Prezrite si našu FOTOGALÉRIU.
 

Svadobné služby grátis:
  • Apartmán pre novomanželov s výzdobou, fľaša sektu a raňajky na izbe

  • Fotenie v priestoroch rezortu

  • Ochutnávka svadobného menu

  • Základná kvetinová výzdoba

  • Parkovanie pre svadobčanov

  • Priestory na výslužky

  • Technické vybavenie

  • Možnosť svadobného obradu

Ukáž viac

Svadba je jedným z najkrajších dní v živote človeka, v našom rezorte sa preto postaráme o to, aby bol pre vás nezabudnuteľný.

Želáme si, aby ste mali svadbu vašich snov. V našom rezorte vám usporiadame svadobný obrad podľa vašich predstáv.

Naša ponuka služieb je preto zostavená tak, aby vám dala absolútny priestor na ich uskutočnenie. Máme pre vás pripravené tri svadobné balíčky, voľba toho "pravého" pomôže dať vaším romantickým predstavám podobu. Každá z nich môžete doladiť vami vybranými doplnkovými službami. Náš tím profesionálov sa už postará o ich dokonalé naplnenie.

Ak by v našej ponuke chýbalo niečo, po čom túžite, stačí sa na nás obrátiť. Budeme sa snažiť zrealizovať každé vaše prianie.

 

Povedze si "ÁNO" v Partizán Rezorte
Vonku, alebo vnútri?

Partizán rezort má jedinečné zázemie pre obidve možnosti. Či snívate o komornej, veľkej alebo honosnej svadbe, u nás určite nájdete priestor, ktorý naplní Vaše želania.

 

V interiéri reštaurácie si môžete vybrať z dvoch priestorov. Privátny salónik je ideálny na svadobnú hostinu pre maximálne 30 ľudí. Ponúka želanú intimitu, pohodlie a miesto pre hudbu, tanec aj švédske stoly. Pri väčšej svadbe, až  60 hostí, máme nefajčiarsku časť reštaurácie, ktorá poskytuje výborný komfort s možnosťou využitia všetkých služieb. Obidva priestory sú vybavené projektorom a televíziami. K dispozícii je aj krásna letná terasa.

Exteriér rezortu má nádherný altánok, ako stvorený pre rozprávkovú svadbu v prírode. Jeho súčasťou je veľký tanečný parket a pódium pre kapelu a svadobný obrad. Priamo pri ňom je jazierko s vodopádom, ktoré dotvára kúzelnú atmosféru. Kapacita altánku je 120 hostí.

Ubytovacia kapacita rezortu je 15 izieb a 1 apartmán. Poskytujeme exkluzívne zariadené izby, ako aj štandardné izby a celkovo máme k dispozícii 50 lôžok vrátane prísteliek.

Zabezpečíme základnú výzdobu rezortu a taktiež kvetinovú výzdobu.

Usporiadame vám svadobný obrad v srdci prírody v objatí nádherných slovenských hôr

Niekoľko chodové svadobné menu plné rôznorodých špecialít.

Obyce 201, 951 95 Obyce

Nájdete nás

Otváracie hodiny

Sledujte nás

Pondelok- Štvrtok 

11:00 - 20:00

Piatok

11:00 - 22:00

Sobota

09:00 - 22:00

Nedeľa

09:00 - 20:00

© 2018 Partizán rezort