Dlho sme premýšľali ako začať, ako sa odlíšiť, čím Vás osloviť a čo Vám ponúknuť z kvality a pestrosti bohatého sveta gastronómie.

 

Ponúkame Vám rôznorodé špeciality, aké si možno vybrať iba v našej reštaurácii. Urobíme všetko preto, aby inakosť nezovšednela, aby sa novinky stali samozrejmosťou a obsluha kultivovaným personálom bola súčasťou, ktorá sa u Vás, našich hostí, podvedome vybaví spomenutím mena nášho zariadenia.

 

Sme radi a s úctou vyjadrujeme vďaku za každú vašu návštevu. Je pre nás jedinečným prejavom dôvery, ktorý nielen motivuje, ale v nemalej miere zaväzuje každého z nás ponúkať služby na úrovni štandardu medzinárodného gastronomického diania. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V reštaurácii Partizán sme hrdí na to, že ponúkame vybrané jedlá vyberané jedlá od osvedčených a prvotriednych dodávateľov a používame pri úprave len tie najkvalitnejšie suroviny, získané od osvedčených domácich pestovateľov a chovateľov.

Ponúkame iba špičkové hovädzie mäso s ideálnou kombináciou mramorovania a zrelosti, aby bola zaručená vynikajúca chuť, šťavnatosť a jemnosť každého steaku.

Do všetkých jedál používame domáce suroviny od výrobcov z najbližšieho okolia, ako je obycký med, syr zo Žikavy.

Ponúkame možnosť objednať si celé pečené prasiatko, jahňa a kurčatá pripravené na grile.

 

 

Vitajte v reštaurácii Partizán na Jaďovej!

S radosťou Vám predstavujeme naše nové MENU:

V prípade, že máte problém so zobrazením menu, môžte si ho stiahnuť TU

Obyce 201, 951 95 Obyce

Nájdete nás

Otváracie hodiny

Sledujte nás

Pondelok- Štvrtok 

11:00 - 20:00

Piatok

11:00 - 22:00

Sobota

09:00 - 22:00

Nedeľa

09:00 - 20:00

© 2018 Partizán rezort